JustDating-Chat & Flirt

Arkadaşlık Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 69 MB
  • Version 1.5.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Christopher Davis
Mobil cihazınız sizlere yeni yeni arkadaşlar bulmanız için sizlere yardımcı oluyor.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza JustDating uygulamasını indirerek kendinize sosyal bir ortam oluşturabilirsiniz. Arkadaşlık, flört etme ve anlamlı ilişkiler için bekarların birbirlerini bulmasına yardımcı olmaya adanmış bir uygulama ile karşı karşıyasınız. Eğer bekarsanız ve yeni kişiler ile tanışmayı zor buluyorsanız, JustDating uygulaması mobil cihazınızda sizlere yardımcı olacaktır. 

Eşinizi hızlıca bulmak için yakındaki veya dünyanın her yerindeki çekici üyeleri tek bir sayfa üzerinden bulun ve takibini gerçekleştirin. Eğer sıkıldıysanız ve gece dışarı çıkmak için birilerini arıyorsanız, diğer üyeler tarafından yayınlanan randevuları ve aktiviteleri bulun ve onlara katılmak için üye olun. Aynı zamanda kendi aktivitenizi veya randevunuzu yayınlayarak doğru kişinin davetinizi kabul etmesini bekleyebilirsiniz. 

İlgi çekici bulduğunuz kişilere direkt mesaj gönderin ve onları bir romantizm ve eğlence bir görüşme yaparak kendinize arkadaş bulabilirsiniz. JustDating mobil uygulaması tercih edenler için flört uygulamasıdır. Sizde flörtünüzü mobil cihazınız üzerinden bulabilirsiniz. 

JustDating-Chat & Flirt indir
DİĞER SÜRÜMLER